Neden Alyum?

Özgün Tasarım, Estetik Görünüm

Özgün Tasarım, Estetik Görünüm

Alyum tüm ürünlerinde geleneksel tasarımlardan uzak sürekli kendini yenileyerek özgün tasarımlar kullanmaktadır. Balkonlarınızda estetik ve panoramik bir görüntü sağlar.

Kalite ve Kullanım Kolaylığı

Kalite ve Kullanım Kolaylığı

Alyum, ürünlerinde kaliteden ve sağlamlıktan ödün vermeden üretim yapmaktadır. Kullanım kolaylığı ile de uzun yıllar güvenle kullanmanızı sağlar.

Eksenel Kol ve Güvenli Yeni Nesil Kilit Sistemi

Eksenel Kol ve Güvenli Yeni Nesil Kilit Sistemi

Çocuk emniyet kilidi ve konforunuz için Eksenel kollu Kilit Sistemini kullanabilirsiniz. Alyum ispanyolet kilit sistemi, yeni nesil kilit sistemleri ile hem güvenli hem de rahat bir kullanım sağlar.

Su Yalıtımı

Su Yalıtımı

Su yalıtımı sayesinde balkonunuz yağmurdan her zaman korunmaktadır. Özel su tahliye kanalı ile yağmur suyu sistem tarafından dışarı atılmaktadır. Yağmur olukları oluşan buhar damlacıklarını tahliye sistemine aktarmaktadır.

Ses Yalıtımı

Ses Yalıtımı

Gürültüden artık uzaksınız, balkonunuzda ve evinizde geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli ve huzurlu bir alana dönüştürüyoruz. Alyum ses yalıtımı sayesinde gereksiz gürültülerden uzak stressiz bir ortama sahip olabilirsiniz. Cam aralarında kullanılan özel contalar sayesinde dört noktadan sıkıştırılarak ekstra ses yalıtımı sağlamaktadır.

Hava Yalıtımı

Hava Yalıtımı

Alyum cam balkon sistemi 4 noktadan sıkıştırılan güçlü conta sistemi sayesinde hava yalıtımı sağlayarak enerji dönüşümüne katkı sağlar.

Ar-ge

Ar-ge

Empati yeteneği yüksek uzman ar-ge ekibimiz her zaman beklentilerinizi karşılamak amacı ile araştırma ve geliştirme yapmaktadır. Müşteri geri bildirimlerine verdiğimiz önem sayesinde neyi iyi yaptığımızı biliyor ve daha nasıl iyi yapabileceğimiz üzerinde sürekli çalışmaktayız.

Paslanmazlık

Paslanmazlık

Alyum ürünleri ve aksesuarları, paslanmaz materyaller ile tüm iklim koşullarına dayanıklı şekilde üretilmektedir.

Tüm balkon yapılarına uyumluluk

Tüm balkon yapılarına uyumluluk

Alyum cam balkon ürünleri, tüm balkon yapılarına kolaylıkla uygulanabilir ve rahat bir kullanım sağlar. En zorlu koşullar ve balkon tipleri düşünülerek tasarlanmıştır.

Perde Uygulaması

Perde Uygulaması

Tüm perde çeşitlerini Alyum cam balkon sistemlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Jaluzi perde, stor perde veya plise perde ile estetik bir görünüm kazandırabilir aynı zamanda güneşin balkon keyfinizi bölmesine izin vermeye bilirsiniz.

Rüzgar Koruması

Rüzgar Koruması

Rüzgar koruması aksesuarı sayesinde, açılan balkon cam kanatlarını güvenle tutabilir, talihsiz kazaların ve çarpmaların önüne geçebilirsiniz.

Su Tahliye Sistemi

Su Tahliye Sistemi

Alyum su tahliye sistemi sayesinde ürünleriniz yağmur suyu ve buhar damlacıklarından daima korumaktadır. Aynı zaman su sızıntılarını engellemektedir.

 Dayanıklılık ve Sağlamlık

Dayanıklılık ve Sağlamlık

İçiniz rahat olsun. Tüm ürünlerimiz dayanıklılık ve sağlamlık testlerinden başarıyla geçmiştir. Güvenle kullanabilmeniz için zorlu şartlar altında asla problem çıkartmamaktadır.

Enerji Dönüşümü Isı Yalıtımı

Enerji Dönüşümü Isı Yalıtımı

Isıcamlı cam balkon sistemi ve özel yalıtım çözümleri sayesinde tüm Alyum ürünleri enerji tasarrufuna katkı sağlar. Ekonomik ısıtma ve soğutma avantajı sunar.

Renk Seçenekleri

Renk Seçenekleri

Cam ve alüminyum renk seçenekleri ile dilediğiniz gibi balkonunuzu tasarlayabilirsiniz. Ral kataloğu sayesinde istediğiniz renkleri seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bakım

Bakım

Alyum ürünleri bakım gerektirmemektedir. Yıllarca rahat bir şekilde ilk günkü sağlamlıkta ve kalite kullanabilirsiniz.

Montaj ve İmalat Kolaylığı

Montaj ve İmalat Kolaylığı

Alyum ürünleri imalat ve montaj aşamasında ar-ge sayesinde diğer sistemlere oranla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu sayede üretim ve montaj süreleri kısalmaktadır.

Yaygın Satış ve Servis Ağı

Yaygın Satış ve Servis Ağı

Alyum satış ve servis noktalarına Türkiye'nin ve Dünyanın bir çok noktasında ulaşabilirsiniz.