Alyum Cam Balkon

KURUMSAL

Kurucumuz ve ekibimiz, 20 yılı aşkın bilgi ve deneyimiyle, 8 mm, Isıcamlı Cam Balkon, Eşikli-Eşiksiz Sürme Serileri, Giyotin Sistemler,v.s. gibi Mimari uygulamalarla markalaşmak ve uluslararası kalite standartlarını yakalamak gayreti ile müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Alyum Alüminyum ve Cam Balkon şirketini kurmuştur.

Ankara’da bulunan firmamız, başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasındaki müşterilerimize hizmet vermektedir. İstenilen ürünü, zamanında sunmayı kendine amaç edinen uzman kadrosu Alüminyum ve Cam Balkon konusunda iddialıdır.

Yeniliğe açık Şirket kültürü, çağdaş, global hizmet anlayışı ve Müşteri memnuniyetine verdiği değerle Alyum, yurtiçi ve dışında Pazar payını arttırırken, kalite, güven, rekabet üstünlüğü ve faaliyet alanları ile gücünü gelecek nesillere taşıyacaktır.

Alyum Alüminyum ve Cam Balkon olarak müşterimizin her türlü ihtiyacına yönelik , siparişte istenilen ölçü, adet ve nitelikleri doğrultusunda ürün sunabilmekteyiz.

Şirket olarak odak noktamız müşterilerimize faydalı olmak ve her durumda müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz;

Alyum Alüminyum ve Cam Balkon olarak müşterilerimizle, onların ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı sürekli ve güven ihtiva eden bir köprü kurmaktır.

Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini dünya standartlarında karşılamaktır. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetini artırmaktır.

Amaçlarımıza doğru ilerlerken çevre ve doğaya zarar vermeden, iş ahlakımızdan ödün vermeden ve müşterilerimizin ilk tercihi olduğumuzun farkında olarak ulusal ekonomimize artı değer sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Faaliyet gösterdiği alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında alan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, teknolojiye ve insan kaynaklarına yatırım yaparak, müşterilere beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet ve ürün sunan, proaktif bir yaklaşıma sahip Alüminyum ve Cam Balkon sektöründe sürdürülebilir bir büyüme gerçekleştiren topluma ve ülkesine faydalı bir dünya şirketi olmaktır.Amacımız; doğru ürünü en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmaktır.

Kalite Politikamız;

Şirketimizde, ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getiren ve diğer Yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanan ve geliştirilen, müşteri ihtiyaçlarını yerine getiren etkili ve yeterli bir Kalite Sistemi kurulmuş olup ISO 9001 Kalite Güvence Belgemiz bulunmaktadır. Böylece Şirketimiz;

* Bütün faaliyetlerini Müşterilerinin memnuniyeti için organize etmeyi,
* Müşterilerine sağladığı hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli geliştirmeyi,
* Siparişi girilen ürünleri anında teslim etmeyi,
* İsraf ve ziyanı ortadan kaldırarak, ürün ve hizmeti en düşük maliyetle sunmayı,
* Yasal mevzuat ve Teknik şartnamelere uygun çalışmayı,
* Çalışanlarımızın bilinçlenmeleri için Kalite Eğitimlerini organize etmeyi,
* Kaynaklarımızı etkin ve akılcı bir şekilde kullanmayı,
* Bütün faaliyet sahalarında Kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamayı ve gereklerini yerine getirmeyi esas olarak benimsemiştir.

Değerlerimiz;

  • Eğitimli, profesyonel personel,
  • Takım ruhu,
  • Kaliteli ürün,
  • Müşteri memnuniyeti,
  • Sürekli gelişmek,…