Kurumsal

Hakkımızda

2005 yılında alüminyum ve cam balkon sektöründe faaliyete başlayan firmamız ilk günkü heyecanı ve azmi ile hayatı kolaylaştıran ve güvenli yeni yaşam alanları oluşturan çözümler üretmektedir.

Güçlü ar-ge ekibimiz her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren yapımız sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek doğru ürünleri üretmek ve aynı zamanda kaliteden ödün vermemek için çalışmaktadır.

Alyum, etik kuralları ve değerleri sayesinde eriştiği güçlü alt yapıyı Türkiye’de ve dünya’da marka olma yolunda kullanarak giderek büyümektedir.

Alyum, markası ve ürünlerine güveni her zaman tam olsa da şirket politikası gereği sürekli empati kurarak müşteri geri bildirimlerini önemsemektedir. Bu şekilde Alyum neyi iyi yaptığını ve daha nasıl iyi yapabileceğini görmektedir.

Alyum, tüm ürünlerinde kullanıcı dostu olmayı benimsemiştir. Tüm ürünlerimiz imalat ve montaj kolaylığı ile kalite ve estetik anlayışını benimseyerek üretilmekte ve yaygın satış ağı ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Alyum’un hedefi son kullanıcıya kadar ürünlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde üretilmesi ve ekonomik bir şekilde ulaştırılmasıdır.

Yaygın satış ve servis ağı ile Türkiye’nin ve dünyanın birçok ülkesine ürünlerini güvenle ulaştırmaktadır. Teslimat ve satış sürecleri ve satış sonrası hizmete verdiğimiz önem oluşturduğumuz bu güvenin bir parçasıdır.

Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş, global hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle Alyum, yurtiçi ve dışında pazar payını arttırırken kalite, güven, rekabet üstünlüğü ve faaliyet alanları ile gücünü gelecek nesillere taşıyacaktır.

Alyum, kullanıcı ihtiyaçlarını analiz ederek her zaman yenilikçi bakış açısı ile özgün tasarımları sayesinde benzersiz ürünler ve çözümler üretmektedir.

İstikrarlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye devam eden Alyum, yeni satış ve servis noktaları edinerek hizmet vermekte olan kocaman güvenli bir ailedir.