Alyum Cam Balkon

Üstenaskılı Vitrin Sistemi

Havuzlu Kelebekli Vitrin Sistemi

Üstenaskılı Vitrin Sistemi, özellikle iç Mekanlar ve Mağaza girişleri için tasarlanmış olan bu Sistem, iç Mekanlarınıza ve Mağaza girişlerine estetik bir görsellik kazandırır. Cam bölmeleri tek taraflı olarak toplayabildiğiniz için, alanlarınızda Size ciddi yer avantajı sağlamaktadır. Bu Sistem de kanatların yer ile herhangi bir şekilde teması olmadığından ayrıca bir alt ray düzeneğine gereksinim duyulmamaktadır. Yerden bağımsız olması hasebi­yle, iç Mekanlarınızı bölerek ayrı odalar olarak kullanabilirsiniz.

Sistem tamamen çerçevesiz olarak dizayn edilmiştir. İki yanlara sürebilir ve iç tarafa katlayabilirsiniz. Yükse­kliği tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. içten ve dıştan kilitleme sistemi ile, mevcut alanlarınızı güvenli hale getirebilirsiniz. Kanatlar yukarıdan hareket edebilme özelliğine sahip'tir. Her kanat'ta l adet (çift rulmanlı) yatay hareket eden tekerler mevcut'tur. Tekerlek rulmanlarında paslanmaz çelik bileşenleri kullanılmıştır.

Bu tasarımımızda 10 Temperli Camlar kullanılmıştır. Cam bölmeler gizli Pim ve özel yapıştırıcılar ile Alüminyum Profillere güvenlikli bir şekilde sabitlenmiştir.

Sistem Özellikleri

  • SİSTEM ADI: VİTRİN SİSTEMLERİ (10 mm,)
  • MALZEME: ALÜMİNYUM, AKSESUARLAR, TEMPERLİ CAM
  • MAX.KANAT YÜKSEKLİĞİ: 3500 mm
  • MAX.KANA T GENİŞLİĞİ: 1200 mm
  • GARANTİ SÜRESİ: 5 YIL